VYTVÁŘÍME VIZUALIZACE,
KTERÉ VYVOLÁVAJÍ EMOCE

O NÁS

Činnost našeho studia je zaměřena na vytvoření fotorealistických architektonických, interiérových a produktových vizualizací, virtuálních prohlídek a 3D animací. Vášeň pro 3D grafiku spojuje naše talentované vizualizatory a zaručuje, že každý projekt bude proveden nejen technicky přesně, ale také esteticky vyváženě, ať už jde o vizualizace bytu nebo velkého developerského projektu.

Každý člen našeho týmu má dosažené vzdělání v oboru architektury a umí pracovat s různými druhy projektové dokumentace, proto je komunikace s námi tak jednoduchá. Umíme zpracovat vizualizace do nejmenších detailů a to na základě projektové dokumentace jakéhokoliv stupně. V případě vizualizací koncepčního návrhu, stačí nám pouze Vaše skica, kde precizním nastavením osvětlení, textur, stafáže a vyladěním nejmenších detailů získáme dokonalý výsledek.

 

I nejpřísnější termín je pro nás výzva, kterou jsme připraveni přijmout a řešit s dodržením nejvyšší kvality

VIZUALIZACE INTERIÉRU

Poskytujeme vysoce kvalitní služby 3D vizualizace interiéru pro architekty, designery, realitní kanceláře a developery, kde pracujeme s rozmanitou škálou rezidenčních a komerčních nemovitosti.

Zařízení interiéru jsme schopni vymodelovat dle dodaných podkladů nebo použit naše hotové 3D modely.

Máte-li Shell and core nebo White wall prostor, navrhneme Vám také interiéry pro účely marketingových vizualizací a kromě toho zpracujeme poutavou virtuální prohlídku.

VIZUALIZACE EXTERIÉRU

Klademe velký důraz na vysokou kvalitu exteriérových vizualizací tak, aby Vaše nápady mohly ožít v dokonalých 3D obrazech.

Vytvoříme tu nejpůsobivější atmosféru a oživíme ji doplněním zeleně, lidí a mobiliáře. Pokud potřebujete zakomponovat Váš návrh do okolí, umíme důkladně zakreslit model do fotografie.

Zpracujeme pěkné marketingové vizualizace, které upoutají pozornost potenciálních klientů a zvýší poptávku po Vašich projektech.

ANIMACE

Věnujeme se architektonické, interiérové a produktové 3D animaci. Tento typ prezentace je vkusným doplňkem jakékoli 3D vizualizace. 

Tvorba 3D animace je umění vytvářet počítačem generovaná videa. Tento způsob prezentace umožňuje divákovi se ponořit do uchvátaného příběhu projektu.

Při vytvoření animací promýšlíme koncepci a scénář videa, zvukové a vizuální efekty.

VIRTUÁLNÍ REALITA

Vytváříme virtuální prohlídky, které Vám umožňují nahlédnout do každého koutu budovy, měnit a porovnávat v reálném čase různé varianty nábytků, povrchových úprav a osvětlení. Pomocí virtuálních prohlídek můžete také podpořit prodej nebo pronájem nemovitosti zákazníkům, které nemohou navštívit lokalitu fyzicky.

Pro úplné ponoření do VR přidáváme interaktivní prvky: otevírání a zavírání dveří, hudební pozadí, speciální zvukové a vizuální efekty. Virtuální prohlídky děláme buď pro prohlížení na počítači nebo notebooku, nebo pomocí speciálních VR brýlí. 

Poskytujeme našim klientům nepřetržitou podporu i během svátků a dnů volna

RECENZE NAŠÍCH KLIENTŮ

“Studiosme je pro nás dlouhodobým partnerem ve zpracování interiérových vizualizací kancelářských prostor. Velice oceňujeme flexibilitu týmu, komunikativnost a dodržení domluvených termínů.
Výsledné vizualizace jsme vždy obdrželi v domluveném termínu a v požadované kvalitě, proto Studiosme můžeme jen doporučit.”

Ing. arch. Martin Židek, CapexusInteriérová vizualizace kancelářských prostor

“Děkujeme Studiosme za krásné vizualizace interiéru společných prostor hotelu. Jednalo se o interiérovou vizualizaci na základě prováděcí projektové dokumentace. Náš návrh obsahoval vysoké množství atypových prvků, které jsme měli promyšlené do detailů. Studiosme to vše pečlivě vymodeloval a přidal tomu vhodnou atmosféru. S výslednými vizualizacemi jsme zcela spokojení a Studiosme můžeme vřele doporučit.”

Ing.arch. Jakub Zoula, ZOAAInteriérová vizualizace hotelu

“Oslovili jsme tým Studiosme kvůli zpracování exteriérových vizualizací našeho projektu Retail Parku v Ostravě. S výsledkem naší spolupráce jsme velice spokojeni. Určitě se na Studiosme ještě v budoucnu obrátíme.”

Ing. arch. Radim Jevický, Kohl architekti Exteriérová vizualizace Retail Parku

“Výsledkem naší spolupráce s týmem Studiosme jsme velice spokojení. Naše očekávání byly splněny v maximální možné míře. Oceňujeme aktivní přístup k projektu a velkou ochotu ke spolupráci.
Finální vizualizace se nám moc líbí, jsou propracovány do nejmenších detailů, včetně působivé atmosféry a fotorealistické stafáže. Těšíme se na další společný projekt a děkujeme za krásný výsledek.”

Ing. Jiří Veselý, Atelier VeselýExteriérová vizualizace developerského projektu

Děkujeme Studiosme za perfektně zpracované marketingové vizualizace našeho projektu a promyšlení interiéru vzorového bytu! Velice si vážíme Vaší iniciativy a super komunikaci. Vizualizace jsou propracovány do nejmenšího detailu. Skvělá práce!

Joto Chelidze, Getberg Real Estate Design interiéru vzorového bytu.Exteriérová a interiérová vizualizace projektu residenční výstavby.